در خبر ها آمده است که روزنامه ایران (روزنامه رسمی دولت) با سرپرستی علی‌اکبر جوانفکر (بخوانید بی فکر) در ویژه نامه ای به ساحت مقدس چادر بی احترامی کرده است .

من از همین جا به این آقای جوان فکر می گویم که فکر همه ی جوانان ما مثل تو و امثال تو نیست . حجاب ، حیا و غیرت در قلب بسیاری از جوانان ما ریشه دارد . همان هایی که به جای اینکه در کوچه و بازار جولان دهند تا امثال شماها فکر کنید که جوانان بی غیرت شده اند ، به دنبال اهدافی هستند که باعث سربلندی اسلام و ایران شود .

در شگفتم که چرا گشت ارشاد به راه می اندازید تا جلوی بی حجابی را بگیرید و سپس چادر را مسخره می کنید . البته شگفتی ندارد ، همه چیز واضح است . گشت ارشاد را به راه انداختید و بعضا خشونت به خرج دادید تا دست و پای ما را برای امر به معروف و نهی از منکر ببندید . می خواهیم درباره غیرت و حیا بحث کنیم ، به ما اجازه نمی دهند و خشونتهای گشت ارشاد را به ما نشان می دهند و می گویند که این غیرتی است که شماها از آن حرف می زنید . از طرفی هم میایید و حجاب را مسخره می کنید .

آقایان شما را به این ماه مبارک قسم می دهیم که دست از سر دین و ایمان مردم بردارید و مردم را خلاص کنید . دو سال دیگر کشور را مدیریت کنید ( گند بزنید ) و بروید به دنبال کار خودتان . ای کاش وضعیت منطقه حساس نبود و می شد به حساب و کتاب کارهای شما رسید .

ما امامی داریم که برای حفظ اسلام از همه ی زندگی اش چشم پوشی کرد و حتی خانواده اش را هم به میدان آورد ، همان امامی که ۱۴۰۰ است مردم در ماه محرم به احترامش سیاه می پوشند تا اعلام کنند همچنان در راه او قدم بر می دارند . اگر شما به این امام اعتقادی ندارید ، به شما می گویم که تمام اندیشمندان تاریخ ، برای او و قیامش احترام ویژه ای قائل هستند ، همان امامی که می فرماید : اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید .

اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید